Virkistystä vuoden alkuun- Vastaa yhdistyksen jäsenkartoitukseen ja voita 50 euron lahjakortti.

Suomen Aspergeryhdistyksen jäsenkartoituksen vastaamisaikaa on jatkettu vuoden loppuun (31.12.2017 asti). Kaikkien jäsenkartoitukseen vastaavien ja jo vastanneiden kesken arvotaan 4 kappaletta 50 euron lahjakortteja S-ryhmän liikkeisiin.

Jäsenkartoitukseen pääsee vastaamaan seuraavasti:
Kaikille yhdistyksen jäsenille on lähetetty jäsenrekisteriin ilmoitettuun sähköpostiosoitteeseen linkki yhdistyksen jäsenkartoitukseen. Mikäli sähköpostiosoitteesi on muuttunut, eikä kyselylinkki ole tullut perille, lähetä uusi sähköpostiosoitteesi osoitteeseen Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. Lähetämme sinulle uuden henkilökohtaisen linkin.

Lahjakortin voittaneille ilmoitetaan henkilökohtaisesti.
Lisätietoa jäsenkartoituksesta

0
0
0
s2sdefault